1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
Witaj na forum radia DiscoParty.pl - Twoje party w sieci!
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa w skojarzenia!
Tongue 
Angel Zasady gry w skojarzenia Big Grin
Na czym polega gra w skojarzenia?
Chodzi po prostu o to, żeby jedna osoba podała jakieś słowo, a następna, która będzie następna napisała, co jej się z tym słowem, rzeczą, przedmiotem, wydarzeniem kojarzy.
Kolejna osoba będzie już kontynuować o tej rzeczy, która została napisana jako ostatnią.
W ten sposób w takie gry można grać bez końca, ponieważ nie ma ścisłych zasad, które by określały, do jakiego momentu się to robi.
Najczęściej jednak gra się dotąd, dopóki wszyscy się nie znudzą albo do chwili, w której okaże się, że skojarzenia się już powtarzają i przestaje być tak śmiesznie oraz zabawnie, jak było na początku.

Grę w skojarzenia można dowolnie modyfikować, dlatego jeśli ma się wystarczająco dużo pomysłów, może być ona niesamowicie inspirująca.
Proszę jednak o zachowanie szczególnych słów ocenzurowanych, wszelakie wulgaryzmy będą surowo karane.
Miłej zabawy Heart

Zaczynamy: Słońce
Witam wszystkich na najlepszy party w sieci. Discoparty.pl zapraszam na mojego FanPage: Facebook/MalutkaMusic  Heart jeśli podobają Ci się moje audycje zostaw like  Rolleyes
Odpowiedz
Księżyc Tongue
Odpowiedz
Noc
Odpowiedz
Samolot
Witam wszystkich na najlepszy party w sieci. Discoparty.pl zapraszam na mojego FanPage: Facebook/MalutkaMusic  Heart jeśli podobają Ci się moje audycje zostaw like  Rolleyes
Odpowiedz
Smoleńsk
Odpowiedz
Las
Odpowiedz
Grzyby Smile
Portal o Disco Polo MediaDisco.pl
Odpowiedz
sos
Odpowiedz
Przypalony garnek
Odpowiedz